Ja han donat el seu suport

  1. José Manuel (Lolo) Garcia Izquierdo (Periodista)
  2. Ivan Fernandez Martinez (Periodista)
  3. Xavier Capdevila Julián (Periodista)
  4. David Castillo Buils (Periodista)
  5. Associació de Periodistes del Garraf (Entitat)
  6. Pere Giménez Trias (Periodista)
  7. Alex Lopez Martinez (Comunicació Digital)
  8. Salvador Cot Belmonte (Periodista)
  9. Ramon Besa i Camprubí (Periodista)
  10. Chris Tulloch (Periodista)
  11. Artur Peguera i Anoro (Periodista)
  12. Marià Talló (Escenografia)
  13. Blai Marsé i Serra (Periodista)
  14. Francesc Xavier Grau i Roig (Periodista)
  15. Antonio Cansino Ronda (Locutor de ràdio)
  16. Josep Lluís Rodríguez Villanueva (Periodista)
  17. Pere Joan Sallent Ventura (Comunicació)
  18. Roger Montoliu i Sánchez (Periodista)
  19. Marc Sánchez Verdú (Periodista i músic)
  20. Mercè Roselló Sastre (Hostaleria)
  21. Elisabeth Balsells Reina (Funcionària)
  22. Noemí Cuadra Soriano (Mestra)
  23. Antonia Sánchez Rodríguez (Pensionista)
  24. Joan Ignasi Gómez i Barrera (Periodista)
  25. Noël-Herman Casals Ramón (Tècnic d’Hisenda local)
  26. Agustí Argimon Ribas (Funcionari Universitat)
  27. Pau Ramon Montané (Comunicació)
  28. Xavier Toscano Granell (Periodisme)
  29. Alberto Cabedo (Tècnic)
  30. Isabel Artigas Coll (Historiadora de l’art)
  31. Neus Brull i Sardà (Funcionària)
  32. Ana Ballesteros García (Periodisme)
  33. Jordi Lleó Sagué (Periodista)
  34. Mireia Soler (Periodista i fotògrafa)
  35. Joan Albert Alba Sanchez (Autònom)
  36. Ferriol Moya Taulés (Productor televisiu)
  37. Albert Saez (Periodista)
  38. Josep Albà Artigas (Jubilat)
  39. Anna Bertran (Administrativa)
  40. Guillem Pons Flores (Estudiant)
  41. Eva Molins (Aturada)
  42. Èlia Milà Peribañez (Estudiant)
  43. Ciscu Ortega (Informàtic)
  44. Anna Maria Morer Vidal (Jubilada)
  45. Pau Llamusí Romero (Farmacèutic)
  46. Marc Ortiz de Urbina i Ribé (Filòleg)
  47. Montserrat Comas Güell (Bibliotecària)
  48. Carles Carbonell (Autònom)
  49. Rosa Lahoz Juan (Psicòloga)
  50. Aleix Ruiz Ferrando (Estudiant)
  51.  Susana Rosell Porras
  52. Alex López Martínez (Comunicació digital)
  53. Amanda Guzmán (Estudiant i entrenadora)
  54. Pau Formatger i Garcia (Enginyer industrial)
  55. Jofre Capdevila Farreras (Bibliotecari-documentalista)
  56. Víctor Heredia Ortega (Arqueòleg)
  57. Conrad Rovira Pascual (Enginyer industrial)
  58. Rosa Martínez Coll (Lingüista)
  59. Fèlix Pascual Olivella (Fotògraf i editor de vídeo)
  60. Albert Soler Llopart (Professor universitari)
  61. Maria Claver Díaz (Periodista)
  62. Martí Garcia Pons (Directiu – Professor universitari)
  63. Teresa Roger Vázquez (Jubilada)
  64. Clara Esparza Mengual (Periodista)
  65. Carles Esteve (Periodista)
  66. David Prats Jiménez (Periodista)
  67. Ernest Blanch Yll (Periodista)
  68. Josep Ribes Garasa (Funcionari)
  69. Franc Alcaraz Muñoz (Funcionari)
  70. Bienve Moya Domènech (Gestor cultural)
  71. Josep Lluís Vidal Piqué (Jubilat)
  72. Primitiu Cucurella i Fontanillas (Jubilat)
  73. Jordi Coll Grifoll (Arquitecte)
  74. Maria Soledad Castillo Abad (Periodista jubilada)
  75. Josep Barreiro Miró (Periodista)
  76. M. Assumpta Baig Torras (Jubilada)
  77. Joan Brunet i Mauri (Periodista)
  78. Francesc-Marc Álvaro Vidal (Periodista)
  79. Antonio Marqués Ortega (Poeta)
  80. Oriol Caba Asensio (Audiovisual)
  81. Fina Serra Pascual (Jubilada)
  82. Jaume Borràs (jubilat)
  83. Toni Castelló Ricomà (Escalador)
  84. Lluís Guxens Galofré (Advocat)
  85. Núria Vidal Llorens (Jubilada)
  86. Antonio Casanovas Gimeno (Realitzador de televisió)
  87. Bernat Deltell Milà (Periodista)
  88. Antoni Vinyes Igual (jubilat)
  89. Alexandre Ràfols Cabrisses (Professor)
  90. Mario Marco Sola (Mecànic electricista)
  91. Julio Cabrera Corraliza (Autònom)
  92. Xavier Gonzàlez Perarnau (Gestor cultural)
  93. Marta González i Morales (Premsa digital i cap d’estudis)
  94. Carles Hernández Balagué (Periodista)
  95. Pere Gassó Rosell (Jubilat)
  96. Antonia Quesada Medina (Pensionista)
  97. Marc (Locutor de ràdio)
  98. Mercè Caba Pascual (Jubilada)
  99. Carme Páez Berga (Periodista)
  100. Josep Morgades Bolet (Jubilat)
  101. Arnau Aluja Capdevila (Psicòleg)
  102. Olga Muriscot (Editora)
  103. Maria Aluja Capdevila (Docència i periodisme)
  104. Montse Gallofré Rius (Jubilada)
  105. Miguel Ángel González Ayala (Historiador)
  106. Jordi Burguet i Arfelis (Arquitecte tècnic)
  107. Istria Molinero Sampedrano (Metge)
  108. Lídia Ventosa Hernández (Infermera)
  109. Josep Soldevila Marginet (Jubilat)
  110. Gerard (Business Analist)
  111. Montserrat Roig (Jubilada)
  112. Frederic Ràfols Barrufet (Jubilat)
  113. Francesc Xavier Serra Albet (Arquitecte Tècnic)
  114. Lluis Ribes Portillo (Aturat)
  115. Francesc Escribano Royo (Periodista)
  116. Jordi Hernández Borrell (Professor/Investigador)
  117. Aurora Martínez Armada (Monitora de lleure)
  118. M. Núria Plana (Llar)
  119. Miquel Navarro Menargues (Advocat jubilat)
  120. Josep Maria Ràfols (Periodista i escriptor)
  121. Felix Casalod Colorado (Serveis)
  122. M. Montserrat Soler Jacas (Jubilada)
  123. Marc Compte (Periodista)
  124. Raimon Sadurní Sellarès (Estudiant)
  125. Trinidad Vicente Bernal (Administrativa)
  126. Xavier Borrell Campos (Escriptor)
  127. Ricard Barceló Queralt (Pensionista)
  128. Daniel Pérez Luque (Treballador Indústria Automòbil)
  129. Quin Arrufat Ibáñez (Professor associat UB)
  130. Aleix Borrella Colomé (Estudiant)
  131. Martí Sadurní Sellarès (Estudiant)
  132. Daniel Vicedo Santillana (Electrònica)
  133. Dolors Farreras (Administració pública)
  134. Edmon Colomer i Soler (Músic)
  135. M. Pilar Mallofré Bartrolí (Jubilada)
  136. Jaume Marsé Ferrer (Autònom)
  137. Laia Estalella Mercadé (Metge)
  138. Muntsa Collado Gracia (Aturada)
  139. Nuria del Campo Balada (Bibliotecària)
  140. Sara Gargallo Otero (Mestra)
  141. Josep Rigol Armengol (Herbolari)
  142. Olga Yagüe Robles (Neteja)
  143. Ángeles De La Fuente Fernández (Tècnic de laboratori)
  144. Carles Garcia Guinda (Periodista)
  145. Gemma Durante Soldado (Administrativa d’assegurances)
  146. Montse Mercadé Soler (Administrativa)
  147. Mercè Garcia (Tècnic de recerca)
  148. Ana Mateo Díaz (Manteniment)
  149. Gloria González (Disseny interiors)
  150. Carles Sànchez Verdú (Guionista)
  151. Javier García Fernández (Disseny automòbil)
  152. Toni Mañané (Periodista)
  153. Elena Marco (Jubilada)
  154. M. Carmen Salvador Aznar (Pensionista)
  155. Ignasi Cristià Garcia (Museografia, escenografia i dramatúrgia)
  156. Cristina Bordas (Periodista)
  157. Francesc Capdet Granell (Jubilat)
  158. Marta Saura i Pujol (Periodista i professora)
  159. Clàudia Millan Blanch (Disseny de moda)
  160. Guillermo Neffke (Periodista)
  161. Víctor Lora Ordaz (Cap comunicació)
  162. Pere-Miquel Uroz i Conesa (Periodista gastronòmic)
  163. Hugo Heusch (Periodista)
  164. Marta Rius Gallart (Periodista)
  165. Íñigo Bordonaba Aizpitarte (Professor de secundària)
  166. Agrupació d’electors Fem Poble (Grup Municipal a Sant Pere de Ribes)
  167. Gertrudis Conde Poveda (Tècnica d’imatge i comunicació i regidora)
  168. Gerard Muñoz Chércoles (Periodista)
  169. Alba Martos Altarriba (Comptable)
  170. Josep Almirall i Rillo (Periodista)
  171. Jordi Martos Miralles (Pensionista)
  172. Joan Pujol Fauquer (Jubilat)
  173. M. Àngels Altarriba Sensada (Jubilada)
  174. Joan Juvanteny Comamala (Restauració)
  175. Ariadna Fortes Fonoll (Infermeria)
  176. Nerea Turrado (Estudiant)
  177. Antonio Mesas Alvarez (Oficinista)
  178. Laura Garcia Orozco (Administrativa)
  179. Aitor Beneyto Copete (Estudiant enginyeria)
  180. Toni Pinilla Monago (Treballs verticals)
  181. Francisco Turrado Gómez (Arts gràfiques)
  182. Raquel Martínez Armada (Cuinera)
  183. Núria Fauquer Vidal (Jubilada)
  184. Alberto Tarragó (Emprenedor social)
  185. Juan Ulloa Bolívar (Pensionista)
  186. Teresa Bruna Gil (Jubilada)
  187. Laura Gómez Romagosa (Dependenta)
  188. Tania Pinilla Monago (Educació)
  189. Jordi Ferrer Pumareta (Geògraf-urbanista)
  190. Federació Empresarial del Gran Penedès (Promoció i acompanyament del teixit empresarial)
  191. Eva Gallego Tarrés (DirCom)
  192. Marta Villalta Boix (Administració pública)
  193. Ester Perez Massana (Professora secundària dibuix)
  194. Jordi Delgado Ventura (Electricista)
  195. Vicente Fernández Pujante (Assessor esportiu)
  196. Alfredo Gutierrez Mozo (Mecanic d’avions (LMA)
  197. Jordi Sánchez Solsona (Taxacions inmobiliàries)
  198. Jose Manuel Ardila Contreras (Mestre)
  199. Òscar Font (Economista)
  200. Gerard Bernal Garcia (Sector retail)
  201. Jordi Coch Datzira (Jubilat)
  202. Josep Maria Hugué Oliva (Infermer)
  203. Imma Palacios (Educadora Infantil)
  204. Josep Ortega Pascual (Operari de fàbrica)
  205. Joan Vidal Urpí (Jubilat)
  206. M. José González Pozo (Programadora Informàtica)
  207. Ramon-Nicolau Arenas Prat (Arquitecte)
  208. Guillem Eroles Pena (Operari industrial)
  209. Domingo González Pozo (Auditor)
  210. David Agüera Ruiz (Mecànica industria)
  211. Maria Josepa Estanyol i Fuentes (Professora Universitat de Barcelona)
  212. Carles Campuzano i Canadés (Política)
  213. Esther Comas Domingo (Desenvolupament de software)
  214. Artur Lapieza Miguel (Comercial)
  215. Jordi Rovirosa Adrià (Jubilat)
  216. Lluís Millans Miró (Jubilat)
  217. Pilar Conde Martínez (Administrativa)
  218. Esther Soler Teruel (Dependenta)
  219. Lluís Pascual Masdeu (Instructor pilates)
  220. Agustí Casanovas Borrell (Administrador de finques. Regidor a l’Ajuntament de Cubelles)
  221. Anna Morcillo Gelabert (Periodisme / Administració)
  222. Joan Salvadó Fustegueres (Jubilat)
  223. Quim Llamusí Puche (Cuiner)
  224. Joel Montes Baeza (Operari d’obra)
  225. Carmen Chaves (Publicitat)
  226. Pedro Elvira Marín (Comercial)
  227. Òscar Bladas Martí (Filòleg)
  228. Daniel Font Calmet (Futbolista)
  229. Pere Marsé Vidal (Arquitecte tècnic)
  230. Pere Marsé Ferrer (Arquitecte)
  231. Francisco Morcillo Cano (Administratiu)
  232. Sandra Clark Nicolàs (Administració pública)
  233. Adrià Font (Professor)
  234. Ramon Castellnou Medina (Empresari)
  235. Inés Martínez (Comunicació)
  236. Eva Alzaga (Docent)
  237. Eric Duran Lucas (Consultor SEO i SEM)
  238. Yaiza Mateo Garcia (Traducció)
  239. Xavier Brotons Navarro (Professor de català per a adults i divulgador casteller)
  240. Joana Monago Gordo (Cartera)
  241. Albert Sanabra (Jubilat en pràctiques)
  242. Raquel Abad Coll (Periodista)
  243. Aurora Fernandez Martinez (Estudiant)
  244. Olga Gandia Pérez (Infermeria)
  245. José Antonio Morales Subirachs (Treballador)
  246. Robert Monzonis Gómez (Psicòleg)
  247. Jaume Freixes Graells (Periodista)
  248. Manuela Izquierdo Salvatierra (Jubilada)
  249. Juanfran Moreno (Periodista)
  250. Jesús Sánchez Bolance (Periodista)
  251. Carlos Domènech (Periodista)
  252. APMA associació per a la protecció del mediambient (Defensa medi ambient)
  253. Adrian Disch (Freelance)
  254. Maria Josep Riba Huguet (Producció cultural)
  255. Glòria Munilla (Professora Universitat, Patrimoni, Arqueologia i Prehistòria)
  256. Isidre Roset (Crítica d’art)
  257. Annabel Ferrer Garcia (Periodista)
  258. Josep Ibars Mestre (Jubilat)
  259. Joan G. Bausa (Periodisme i dret)
  260. Magí Fortuny i Poch (Periodisme-Comunicació)
  261. Clara Virgili Mas (Periodisme i comunicació)
  262. Yaiza Pérez Dalmau (Administrativa)
  263. Ariadna Llorens Garcia (Professora universitària)
  264. Juan José Álvarez Marín (Perruquer)
  265. Enver Aznar Méndez (Regidor de SOM VNG)
  266. Aleix Ramírez Morlans (Periodista)
  267. Edgar Mont-Roig (Periodista)
  268. Josep Lluís Roca Amell (Economista)
  269. Francisco Manuel Moreno Segura (Historiador i arqueòleg)
  270. Llorenç Guasch Terré (Mestre jubilat)
  271. Mercè Foradada Morillo (Escriptora)
  272. Jordi Corella Vivó (Comunicació)
  273. Miguel Ángel Caviedes Recio (Operari industrial)
  274. Josep M. Casacuberta Isern (Enginyeria metal·lúrgica)
  275. Víctor Capdet Montesinos (Jubilat)
  276. Xavier Pol Borràs (Agent municipal)
  277. Blanca Figueras Gargallo (Professora)
  278. Marta Pujol Carbonell (Serveis socials)
  279. Glòria Garcia Prieto (Advocada)
  280. Marta Mesa Fernández (Professora)
  281. Irene Ferrer (Mestra)
  282. César Aragón Cao (Jubilat)
  283. Teresa Costa-Gramunt (Escriptora)
  284. Oriol Pi de Cabanyes (Escriptor)
  285. Júlia Soler i García (Mestra)
  286.  Carmen Chaves Sánchez-Pastor (Publicitat)
  287. Francesc Surroca Pascual (Advocat)
  288. Joan Martorell Masó (Professor de secundària)
  289. Alfred Castells Urgellès (Jubilat)
  290. Maiol Roger Homs (Periodista)
  291. Laura Parraga Castro (Periodista)
  292. Joana Galindo Villamizar (Periodista)
  293. Maudili Prieto i Posada (Periodista)
  294. Diego Calderón Tėllez (Periodista)
  295. Isidre Also Torrents (Direcció)
  296. César Aragón Cao (Jubilat)
  297. Carlos Ferrer Ferrando (Pilot d’aviació)
  298. Amèlia Maestre Comas (Comunicació)
  299. Ferran Ferrer Ferrando (Òptic)
  300. Blanca Deusdad Ayala (Professora i investigació)
  301. Miquel Casellas Porcar (Funcionari)
  302. Àlex Cardona Masdeu (Traductor)
  303. Frederic Vilà (Director UPC Vilanova)
  304. Jordi Medina (Gestió de projectes culturals)
  305. Jordi Carbonell Simón (Gestor esportiu)
  306. Joan Torres (Projeccions de cinema)
  307. Jordi Baiges (Infermer)
  308. Àlex de la Fuente Vergés (Enginyer industrial)
  309. Fèlix Senabre Juncosa (Advocat)
  310. Rosana Valverde Royo (Fisioterapeuta)
  311. Eva Cabutí Calatayud (Treballadora Social)
  312. Josep Inglada Bertran (Funcionari Generalitat)
  313. Marga Serra (Educadora)
  314. Xavier Ribera Pujadas (Tècnic comercial MT/bt Endesa)
  315. Montse Blanch Sorolla (Administració de finques)
  316. Tomàs Escofet i Pujol (Informàtic)
  317. Marta Oliva Gibert (Administrativa)
  318. Josep Valldosera (Empleat)
  319. Mónica Cabrera Cabrera (Comerciant)
  320. Agustí Garcia i Ribé (Postvenda tractors Case IH)
  321. Sònia Gombau Palau (Professora)
  322. Pilar Contreras Llanas (Ensenyament)
  323. Marta Rovira Borrell (Serveis socials)
  324. Txus Santacana (Banca)
  325. Carol R. (Periodista)
  326. Maria Carme Barceló Martí (Professora)
  327. Alexandre del Amo i Duch (Ensenyament secundari)
  328. M. Rosa Ribas Pérez (Jubilada)
  329. Adelina Casanova Pujol (Arquitectura)
  330. Sergi Ventosa (Arquitecte)
  331. Ana Rojas Garrido (Assegurances)
  332. Daniel Carabantes Segura (Enginyer alimentari)
  333. Josep Blanch Sorolla (Tècnic esportiu)
  334. Josep Ramon Montoliu (Jubilat)
  335. Josep Gonzalez Maldonado (Guia de Viatges)
  336. Olga de Aizpurua Bartolomé (Tècnica TV)
  337. Albert Nogués i Forgas (Potabilitzadora d’aigua)
  338. Mario García Gavilan (Direcció)
  339. Francesc Pasqual i Elies (Comercial)
  340. Maika Robert (Freelance)
  341. Marcial López Monteiro (Traducció)
  342. Jordi Griera i Roig (President de Fundació Ineval)
  343. Jordi Masana Caelles (Prejubilat)
  344. Sergi Llambrich Artigas (Indústria)
  345. Francesc Agulló i Torres (Comercial construcció)
  346. Alfred Aguilar Miralles (Professor)
  347. Josep Joan Pelleja Vernet (Agronomia)
  348. Xavier Bosch València (Jubilat)
  349. Pere Agramunt (Músic)
  350. Mireia Hernández Martí (Horta i botiga)
  351. Eduard Xufré Bages (Electricista)
  352. Rafel Burcet Solé (Hoteleria)
  353. Rosa Jorba Valldosera (Administració pública)
  354. Mayka Giménez Camps (Psicòloga)
  355. Nuri Illa Sagarra (Tècnica administració pública)
  356. Eloi Roca Cabistany (Periodista)
  357. Betlem Belloc Campo (Podòloga)
  358. Jordi Burguet i Arfelis (Arquitecte tècnic)
  359. Montserrat Domingo (Artesana)
  360. Núria Martí Jansà (Funcionària)
  361. Jaume Safont Queralt (Autònom comerç i professor música)
  362. Blanca Peribáñez Romagosa (Administrativa)
  363. Junts en Acció (Associació esportiva i d’oci per a persones amb discapacitat)
  364. José Manuel Pajares Padial (Hosteleria)
  365. Marta Burguet (Professora facultat educació Universitat de Barcelona)
  366. Margarida Carbonell Pujol (Administració pública)
  367. Josep Rullo Batalla (Informàtic)
  368. Imma Ferrer Ferrando (Mestra)
  369. Xavier Navarro (Comerç)
  370. Josep Maria Canyelles i Pastó (Consultor d’empreses)
  371. Xavier Saumell Goralt (Fotograf)
  372. Sílvia Requena i Martínez (Advocada i professora de la Facultat de Dret de la UIC)
  373. Josep Jané i Gesé (Empresari informàtic)
  374. Inés Nothacker (Família i Management assistant Touring Club Alemany a Espanya)
  375. Isabel Martínez Moreno (Treballadora servei de neteja)
  376. Lluïsa Solé Rodríguez (Odontòloga)
  377. Gerard Llobet Sánchez (Advocat)
  378. Deborah Edith Zimmerman Mileguir (Arquitecta)
  379. PAH Garraf (Plataforma d’Afectats per la Hipoteca)
  380. Mercè Grau Ferrer (Periodista)
  381. Neus Lloveras i Massana (Alcaldessa de Vilanova i la Geltrú)
  382. Mar Vicente (Estudiant)
  383. Montse Cabuti Aran (Mestra)
  384. Pau Fuentes (Comunicació)
  385. Ajuntament de Vilanova i la Geltrú (Administració pública)
  386. Francesc Mestres Soler (Editor)
Anuncis